Úvod > Práce našich žáků

Velikonoční soutěž

CCI19092016.jpg

CCI19092016_0001.jpg

Zimní obrázky vytvořené na počítači:

Martin StarýKuba ZemanZuzka Soudková

David Zita

Nejkrásnější adventní věnec vyrobily naše děti

Naše děti z mateřské školy pod vedením paní učitelky Kosinové vyrobily adventní věnec pro soutěž v Heřmanově Městci. Odborná porota jejich dílo  ocenila 1. místem! Slavnostní vyhlášení oceněných kolektivů proběhlo v sobotu 30. listopadu 2013 v Městské galerii v Židovském dvojdomku, kde jsou všechny soutěžní věnce vystaveny. Cenu z rukou poslance Parlamentu ČR Mgr. Jiřího Junka si osobně převzaly děti v doprovodu paní učitelky.

Gratulujeme ke krásnému úspěchu!

Oceněný věnec

Všechny soutěžní věnce z naší školy najdete   ve fotogalerii.

5. místo ve výtvarné soutěži

Žákyně 5. ročníku Eliška Kořánová získala ve výtvarné soutěži na téma Můj den v přírodě 5. místo a postupuje do celostátního kola. Výstava výtvarných děl se konala v Nasavrkách ve staré škole při příležitosti Svatohubertské slavnosti.

Úspěch naší žákyně

Naše škola se zapojila do celostátní soutěže Matematický klokan. V obrovské konkurenci 819 soutěžících z okresu Chrudim získala v této soutěži žákyně 5. ročníku Adéla Soudková 91 bodů ze 120 možných a umístila se tak na 22. místě. Gratulujeme!

Ukázky slohových prací žákyň 5. ročníku

Monika Žďárská: Já na ostrově