Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Adventní besídka a jarmark

Adventní besídka a jarmarkDatum konání:
30.11.2023

Vánoční besídka a jarmark.jpg

Srdečně Vás zveme na ADVENTNÍ BESÍDKU A JARMARK 

ve čtvrtek 30. listopadu 2023 u nás ve škole.

Na co se můžete těšit:

  •  Ručně vyráběné vánoční dekorace: Na jarmarku budou k dostání krásné a originální dekorace pro váš domov. Od adventních věnců po ozdobné svícny – vše s láskou vyrobeno naší školní komunitou. Prodej bude zahájen v 15:30.
  • Dobroty: Nemůže chybět tradiční vánoční cukroví, perníčky, a další lahůdky. Přijďte si pochutnat!
  • Adventní besídka: Naše školkové a školní hvězdičky se představí ve svých vánočních vystoupeních. Těšte se na koledy, básničky a taneční vystoupení. Mateřská škola se představí v 16 hodin, základní škola od 17 hodin.

Přijďte s rodinou a přáteli strávit příjemné odpoledne plné vánoční atmosféry. Těšíme se na Vás!