Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Celodenní výlet ZŠ

Celodenní výlet ZŠDatum konání:
13.6.2017

V úterý 13. 6. 2017 jedou žáci ZŠ na celodenní výlet. Vydáme se do dalekých krajin  - dopoledne navštívíme Javoříčské jeskyně, poté se vydáme do historického areálu Bouzov, kde na nás čekají "Rytíři a lapkové". Zde je pro nás připravený program: prohlídka Trojského koně a replik válečných strojů a polních děl, návštěva střelnice se střelbou z kuše, představení různých typů zbraní a přilbic, pohádkové divadelní představení "Uloupený poklad", rytířský turnaj z doby gotické a pážecí turnaj o titul rytířský. Na závěr navštívíme samotný hrad Bouzov, po kterém nás provede Ohnivec.

S sebou: batůžek na záda, pohodlné sportovní oblečení a boty, pokrývku hlavy, pláštěnku, teplejší oblečení do jeskyní, opalovací krém, kapesné dle vlastního uvážení, jídlo a pití na celý den.

Odjezd v 6:15 hod. od školy, návrat mezi 18 a 18:30 hod. ke škole.

Na výlet vybíráme příspěvek 300 Kč, náklady na dopravu hradí žákům rodičovský spolek MOMA. Děkujeme.