Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Daňkovice 3/2

Daňkovice 3/2Datum konání:
22.6.2016

Odpoledne jsme se vypravili na nedalekou zříceninu hradu Štarkov. Procházka to byla krásná a nenáročná, ale moc si ji neužili alergici na seno. Na zřícenině jsme hledali indicie, podle kterých jsme vyluštili heslo dne: oheň. Cestou zpět jsme sbírali houby, kterých je tu plno. Snad nám z nich v kuchyni něco dobrého uvaří. Po vynikající večeři se konal táborák se zpěvy a opékáním buřtů. Poměrně brzy nás nahnali do postelí, což se nakonec ukázalo jako zrada. Po setmění nás z nich zase vyhnali a byla tu bojovka. Většina z nás se nezalekla a po cestě ze svítích náramků, pod dohledem svatojánských broučků a za svitu obřího růžového měsíce jsme dorazili do cíle. Za odměnu jsme si mohli zablbnout s neonovými tyčinkami. Bylo to žůžo a už zas všichni spíme. Snad se zítra neupečeme.