Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2022

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2022Datum konání:
19.3.2022

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Zveme Vás na rodinné školní dopoledne v sobotu 19. března 2022 od 8:30 do 12 hodin.
Přijďte si zavzpomínat na svá školní léta a podívat se, jak to u nás chodí …

Co Vás čeká?
Rodiče, budoucí prvňáčci i všichni ostatní zájemci mají možnost vyzkoušet si školu na vlastní kůži. Do lavic můžete zasednout jako žáci nebo jako diváci. Rodiče současných žáků se mohou přijít podívat, jak se jejich ratolestem ve škole daří.
Celé dopoledne bude probíhat podobně jako v běžný školní den u nás ve škole. Společně budeme pracovat ve třídách při vyučování, nebude chybět ani dopolední svačina a po skončení vyučování také oběd. Rádi Vám ukážeme celou školu, pro návštěvníky otevřou žáci i školní kavárničku. Malé děti si mohou pohrát v mateřské škole pod dohledem pedagogů.
Co s sebou?
Přezůvky, psací potřeby, další pomůcky dle vlastního uvážení (např. brýle), uvolněnou ruku na krasopis, 50 Kč na stravování (pouze návštěvníci, žákům hradí stravování škola) a dobrou náladu! Vše ostatní Vám poskytneme ve škole.

Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat!
Těšíme se na setkání!