Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Dětský Klub 2. pololetí - Dokumenty

Dětský Klub 2. pololetí - DokumentyDatum konání:
8.2.2018

Vážení rodiče,

žáci ZŠ dostanou ve škole dokumenty k dětskému klubu na 2. pololetí šk. roku (smlouva o poskytování služby a potvrzení o zaměstnání). Prosím Vás o vyplnění, podepsání, potvrzení zaměstnavatelem a vrácení do družiny/dětského klubu/školy nejpozději do 23. února 2018.

Další info:

  • POZOR - dokumenty nedostanou všichni žáci, vždy jen jeden ze sourozenců a pouze ti, jejichž rodiče splňují podmínky dotace
  • ve smlouvě je předvyplněno jméno, jelikož smlouva musí být na toho rodiče, který vyplňoval úvodní dokumenty, prosím, jedno vyplněné a podepsané vyhotovení odevzdat, druhé je pro Vás
  • opětovné potvrzení o práci je třeba pouze u osob zaměstnaných, potvrzení o OSVČ stačí 1x za rok, toto potvrzení o postavení podpořené osoby na trhu práce je třeba od obou rodičů!!! - podmínka dotace
  • po kontrole dokladů z prvního pololetí vracím některým rodičům smlouvy omylem odevzdané dvakrát a posílám znovu doklady taktéž za první pololetí, které se ke mě vyplněné nedostaly (přihláška, potvrzení o zaměstnání, žádost o zaslání potvrzení o OSVČ - je třeba vyplnit zaslat na ČSSZ poštou). Prosím, podívejte se doma, zda nenajdete již vyplněné a neodevzdané, jinak prosím o vyplnění a potvrzení ideálně s datem (platnost) ze začátku září, pokud to půjde.

Při jakékoli nejasnosti mě neváhejte kontaktovat na tel. 775 350 359

Děkuji za spolupráci!

Jana Navrátilová

MOMA Morašice, z.s.