Úvod > Aktuality > Dotazníky pro rodiče k hodnocení školy za uplynulý školní rok

Dotazníky pro rodiče k hodnocení školy za uplynulý školní rok

21.9.2021
30.9.2021

Vážení rodiče,
předkládáme Vám anketu, která slouží škole jako podklad pro vlastní hodnocení kvality výuky i pro hodnocení atmosféry ve škole a spokojenosti Vás rodičů i Vašich dětí za uplynulý školní rok.
Velmi nám pomůže, když si na nás uděláte čas a dotazník vyplníte, poskytnete nám tak cennou zpětnou vazbu.
Dotazníky budou přístupné do konce září, odkazy na ně najdete po otevření této aktuality.
Máte možnost vyjádřit své názory na otázky, které si škola pro vyhodnocení své činnosti i pro své další směřování klade. Budeme vděčni i za Vaše slovní komentáře všude tam, kde budete mít zájem vyjádřit se podrobněji.
Vyplnění ankety by nemělo vyžadovat více než 20 minut. Veškeré informace jsou zpracovávány anonymně.
S výsledky se budete moci seznámit na webových stránkách školy nebo u ředitelky školy po zpracování všech dotazníků.
Děkujeme za Vaši ochotu i za Váš čas, velmi si Vaší spolupráce vážíme.

Dotazník pro rodiče dětí z MŠ ve šk. roce 2020/21

Dotazník pro rodiče žáků ZŠ ve šk. roce 2020/21