Úvod > Aktuality > Elektronické odhlašování stravného

Elektronické odhlašování stravného

4.9.2020

Vážení rodiče,

elektronické odhlašování svačin a obědů je od letošního školního roku novinkou v naší ZŠ i MŠ. Probíhá na webu www.odhláška.cz, a to v den odběru jídla nejpozději však do 7:30. Stále lze v případě nemožnosti odhlášení elektronicky, zavolat do 7:15 pro odhlášení do školní kuchyně 468 003 633 nebo do mateřské školky 468 003 631.

Děti dostaly ve škole od paní učitelky návod pro první přihlášení a současně své přihlašovací údaje. Vzhledem k oddělené evidenci obědů a svačin v ZŠ mají 2 účty pod jedním přihlášením. V případě, že dítě chcete odhlásit na celý den, je třeba odhlásit v účtu "jméno příjmení" oběd a zvlášť "jméno příjmení svačina" svačinu. Děti z mateřské školky mají možnost odhlásit si odpolední svačinu nebo celodenní stravování. U každého dne najdete pole poznámka, kam můžete napsat důvod nepřítomnosti nebo krátký vzkaz. Paní učitelky z MŠ i ZŠ dostanou elektronicky informaci o odhlášených dětech, nemusíte tedy volat pro omluvení dítěte. POZOR elektronická informace nenahrazuje omluvenku v omluvném listě v ŽK.

V případě souběhu sourozenců v MŠ i ZŠ nejmladší dítě obdrželo jeden přístupový údaj a pod ním najdete všechny své děti (obědy i svačiny).

Prosím, vyzkoušejte přístupové údaje, a v případě komplikací nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat na tel. č. 468 003 630 v dopoledních hodinách nebo na e-mailu: jana.navratilova@skola-morasice.cz.

Věřím, že nový způsob odhlašování bude pro vás pohodlnější a po zaběhnutí do plného provozu bude dobře fungovat :)

Dále bych vás ráda informovala o změně ceny svačiny v ZŠ, která stoupla z 8 Kč na 10 Kč. Ostatní sazby stravného se nemění. Informace ke stravování naleznete na záložce jídelna.

Krásné zářiové dny!

Jana Navrátilová