Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Florbal HK 2023 team Helios

Florbal HK 2023 team HeliosDatum konání:
10.2.2023

Vážení rodiče,

velmi rádi informujeme o úspěchu našich žáků na zimním florbalovém turnaji v Hradci Králové. Tým Helios byl v každé kategorii sestaven z hráčů několika škol. Turnaje v kategorii 1. - 2. třída se zúčastnil Máťa Faltys a se svým týmem Helios obsadili sedmé místo. Máťa (jako jediný prvňák v týmu) byl vyhlášen jako nejlepší hráč týmu a byl v all stars teamu turnaje jako nejlepší obránce. Turnaje v kategorii 3. - 4. třída se zúčastnili Míša Faltys, Páťa Poláček a Vojta Novotný, se svým týmem Helios vyhráli tuto kategorii a získali tak putovní pohár. Vojta Novotný byl vyhlášený nejlepším brankářem v této kategorii a byl v all stars teamu turnaje jako nejlepší brankář. Míša dobře bránil a nahrál na pět gólů. Páťa jako útočník dal čtyři góly.

Klukům moc gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy!