Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Florbalový kroužek - obnovení činnosti

Florbalový kroužek - obnovení činnostiDatum konání:
11.5.2021

Dobrý den, vážení rodiče a naši milí florbalisté a florbalistky, 

rádi bychom Vás informovali, že od zítra obnovujeme činnost florbalového kroužku ZŠ Morašice. 
 
Trénovat budeme zatím na venkovním obecním hřišti v jednotném čase 13:30-14:30. Děti si z družiny vyzvedne a zase je tam vrátí trenér. Budeme dbát na to, aby děti, které odjíždějí domů autobusem v 15 hodin, vše stihli a zároveň děti, které si vyzvedávají rodiče později, budou moct být ve družině i po skončení florbalového kroužku. 
 
Prosím všechny rodiče, aby zítra odevzdali lísteček s tímto zněním: 
 
Potvrzuji, že moje dítě __________narozené____ bude chodit na kroužek florbalu ZŠ Morašice každé úterý od 13:30 do 14:30 a svěřuji ho po tuto dobu do péče trenéra kroužku Zdeňka Seidla, zaměstnance zapsaného spolu Olymp východní Čechy. 
Datum, místo a podpis: 
 
 
S sebou: 
florbalka, sportovní oblečení a obuv, malý ručník, pití, míček - vše v malém baťohu
 
Počasí: 
V případě enormně špatného počasí budeme nejpozději 2 hodiny před začátkem tréninku rušit lekci formou SMS a MAILEM. 
 
Sportujeme bez respirátorů, dle aktuálních nařízení vlády. 
 
Na všechny děti se těší náš trenér:
 Zdeněk Seidl, který se zítra dětem představí :)