Naše škola se zapojila do každoročního fotbalového turnaje McDonald’s Cup v Chrudimi. Stadion plný emocí nejdříve prověřil žáky z 1.–3. ročníků. Naši nejmladší bojovali statečně, ukázali skvělou týmovou spolupráci, dobrou náladu a umístili se na krásném 10. místě.
Začátkem května pak na turnaj vyrazili i starší spolužáci ze 4. a 5. ročníků. Na hřišti zúročili své zkušenosti, předvedli parádní hru a domů si odvezli pohár za skvělé 3. místo!
Všem moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!
VELKÝ DÍK patří panu Aleši Ježkovi, který se role trenéra chopil na výbornou!