Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Hýbeme se hezky česky - hlasování v prodejnách PENNY

Hýbeme se hezky česky - hlasování v prodejnách PENNYDatum konání:
2.9.2021
Datum ukončení:
29.9.2021

Vážení rodiče a přátele školy,
sportovní hry ze ZŠ a MŠ Morašice se staly jedním ze tří finalistů soutěže "Hýbeme se hezky česky". Nyní se rozhoduje o jednom vítězi hlasováním přímo v prodejnách PENNY. Od 2.9. do 29.9. 2021 můžete svými hlasy podpořit náš tým na pobočkách - Třemošnice 1.Máje 550, Chrudim Obce Ležáků 69 a Chrudim Václavská 1051. Na základě Vašich hlasů bude na konci soutěže vyhlášeno pořadí vítězných týmů z každého mikroregionu a vítězové odměněni cenami v podobě finanční podpory a zdravé stravy pro jejich členy.

Hlasování probíhá pomocí útržku z účtenky, který získáte za nákup v minimální hodnotě 100 Kč. Tento útržek vhoďte do hlasovacího boxu příslušného týmu, který je umístěn v prostoru za pokladnami prodejny PENNY.

Více informací o soutěži - HÝBEME SE HEZKY ČESKY

Děkujeme!