Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Kroužky v ZŠ

Kroužky v ZŠDatum konání:
21.5.2021

Od pondělí 17. 5. zahajujeme činnost dalších kroužků v ZŠ, kde nám to situace umožňuje. 

  • Každé pondělí budou venku probíhat sportovní hry s Andreou Koláčkovou - vždy od 15:00 do 16:30. Sportovky budou realizovány pouze za příznivého počasí. Účastníci si do družiny přinesou lísteček od rodičů s informací, jak budou z družiny odcházet.  "Pokud se sportovky konají, odchází dítě s vedoucí kroužku. Jinak odchází samo (s doprovodem) v .... hodin. Datum, podpis rodičů".  Informaci o konání - nekonání sportovek budeme mít ve škole vždy v pondělí kolem 12. hodiny. Podle aktuální situace tak můžeme poslat děti na autobus nebo je nechat v družině a odejdou na kroužek. Všichni musí mít sportovní oblečení! Jedná se o sportovní aktivitu, děti proto nemusí mít roušky a testovány jsou ve škole, není tedy třeba žádné prohlášení.
  • Pro žáky 2. - 5. ročníku bude realizován kroužek vaření. Žáci jsou rozděleni do malých skupin podle ročníků, je tak zajištěna požadovaná homogenita účastníků. V týdenních plánech mají žáci informace, kdy pro kterou třídu kroužek vaření probíhá. Všichni budou potřebovat zástěru.
  • Každé úterý probíhá i florbalový kroužek (také venku). Podrobné informace jsou v aktualitě z 10. 5. 2021.

Činnost dalších kroužků v letošním školním roce už zahájena nebude (z důvodu protiepidemických nařízení).