Úvod > Aktuality > Mateřská škola - ošetřovné, další informace k uzavření MŠ

Mateřská škola - ošetřovné, další informace k uzavření MŠ

3.12.2021

Vážení rodiče,

v souvislosti s uzavřením MŠ Vám sdělujeme následující důležité informace:

• Po dobu uzavření MŠ máte nárok na ošetřovné. Žádost vydává škola, zavolejte nebo napište e-mail, OČR Vám vystavíme.
  • Děti z MŠ v tuto chvíli v karanténě nejsou (karanténu mají pouze zaměstnanci). Proto nemáte povinnost objednávat se s dětmi na PCR test.
  • Sledujte prosím zdravotní stav dětí. Při objevení se některého z klinických příznaků – zvýšená teplota (nad 37 °C) až horečka (nad 38 °C), kašel, dušnost, dýchací obtíže, bolest v krku, bolest hlavy, svalů, bolest kloubů, rýma, ztráta čichu nebo chuti, průjem, zvracení – oznamte tuto skutečnost neprodleně telefonicky/e-mailem svému praktickému (dětskému) lékaři a dále se řiďte jeho pokyny.

Pokud budete potřebovat další informace nebo radu, jsme Vám k dispozici, kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.

Děkujeme za spolupráci a všechny děti moc zdravíme!