Úvod > Aktuality > Odkazy a návody pro on-line výuku a procvičování v době mimořádného opatření

Odkazy a návody pro on-line výuku a procvičování v době mimořádného opatření

16.3.2020
30.3.2020

Odkazy a návody pro on-line výuku a procvičování v době mimořádného opatření (uzavření škol)

Milí žáci, vážení rodiče,
na webovou stránku Základní škola - Týdenní plány Vám budeme průběžně dávat informace ke vzdělávání doma. Jsme si vědomi rozdílných možností každého žáka i rodičů či prarodičů, proto budeme rádi, když se nám podaří najít alespoň nějaké možnosti domácího vzdělávání a procvičování.

Pokud máte doma přístup na internet, níže najdete odkazy na weby, které jsou Vašim dětem k dispozici. Mnohé z nich děti znají, pracujeme s nimi i ve škole.

Počínaje dneškem vysílá Česká televize každé dopoledne pořad UčíTelka pro žáky 1. stupně ZŠ (ČT2),doporučujeme jeho sledování.

V průběhu následujících dní budeme podle možností tuto stránku aktualizovat, pracujeme na zpřístupnění elektronických učebnic, které používáme ve škole.

Děkujeme rodičům za spolupráci a trpělivost, jsme otevřeni Vašim nápadům či připomínkám.

Nový týdenní plán s úkoly najdete pod odkazy výše ve čtvrtek 19. 3. 2020 odpoledne.