Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Online bezpečnost - informace pro rodiče

Online bezpečnost - informace pro rodičeDatum konání:
27.2.2021

Vážení rodiče,

v poslední době trávíme my i naše děti na internetu mnohem více času než dříve. Možná by Vás mohla zajímat přednáška s názvem  "Kdo nás sleduje a proč?", kterou organizuje projekt Internet s rozumem. Přednášku o online bezpečnosti můžete sledovat na YouTube kanále ve čtvrtek 18. 2. 2021 od 16 hodin (přihlášení zde).

Zároveň bychom Vás chtěli upozornit na rizika spojená s aplikací Tik Tok, která je v poslední době stále více oblíbená i mezi dětmi z nejnižších ročníků ZŠ. Více o tom, jaká nebezpečí spojená s používáním této aplikace hrozí a co mohou rodiče pro bezpečnost svých dětí udělat, najdete zde