Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Organizace provozu školy od 4. ledna 2021

Organizace provozu školy od 4. ledna 2021Datum konání:
4.1.2021
Datum ukončení:
8.1.2021

Informace k zahájení provozu školy od pondělí 4. ledna 2021:

  • Provoz mateřské školy bude probíhat ve stejném režimu jako doposud.
  • Prezenční výuka v základní škole bude probíhat pouze pro 1. - 3. ročník (žáci 2. a 3. ročníku budou mít upravený rozvrh, vyučování jim bude končit nejpozději ve 12:20 hod.). Žáci si v pondělí přinesou všechny učebnice a sešity. Nezapomeňte na povinnost nosit po celou dobu pobytu ve škole roušku.
  • Školní družina pro žáky 1. - 3. ročníku bude v provozu ráno i odpoledne.
  • Žáci 4. a 5. ročníku budou mít distanční výuku, rozvrhy online hodin obdrží žáci prostřednictvím školního e-mailu od vyučujících koncem tohoto týdne. Výuka bude probíhat od pondělí. Nabízíme opět zapůjčení notebooku pro výuku, vyzvednout si ho můžete ve škole ve čtvrtek 31. 12. od 9 do 12 hodin nebo pak v pondělí 4. ledna.
  • Školní jídelna: žáci 1. - 3. ročníku mají stravování automaticky přihlášeno, odhlašujte v případě nepřítomnosti žáka. Žákům 4. a 5. ročníku nabízíme možnost odběru obědů. V případě zájmu si obědy přihlásíte a odeberete ve škole do vlastních nádob. Pro více informací pište na jana.navratilova@skola-morasice.cz.
  • Vstup třetích osob (mimo děti, žáky a zaměstnance) do budovy školy je možný jen v nezbytně nutných případech.

V případě dotazů nás prosím kontaktujte na e-mailu skola@skola-morasice.cz

 

S přáním šťastného vykročení do nového roku

Jindra Kaplanová, ředitelka školy