Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Poděkování za hračky

Poděkování za hračkyDatum konání:
20.12.2022
Datum ukončení:
31.12.2022
 
S pořádnou nadílkou dárků nepřišel tentokrát Ježíšek, ale Základní a mateřská škola Morašice. Ta na dětská oddělení Pardubické a Chrudimské nemocnice přinesla koše plné balíčků pro hospitalizované děti.

Hračky, knížky nebo třeba dobroty… Taková překvapení čekala dětské pacienty v nemocnicích v Pardubicích a Chrudimi, kterým děti a jejich rodiče ze Základní a mateřské školy Morašice připravily plné koše dárků. Ti si mohou s dárečky hrát v místních hernách, ale dokonce si je mohou odnést i domů jako vzpomínku, která je provázela v jejich těžším životním období.

 Předání dárků se uskutečnilo v Chrudimské nemocnici již podruhé, do Pardubické nemocnice dorazil Ježíšek z Morašic prvním rokem. Dětem i rodičům patří veliké poděkování.

pkn-detske-odd-3.jpg  chn-darky-pro-detske-odd-2.jpg   pkn-detske-odd.jpg

Oficiální text