Úvod > Aktuality > Poděkování zpěváčkům

Poděkování zpěváčkům

Vážení rodiče,

dovolte mi poděkovat vašim malým i větším zpěváčkům, kteří s námi v neděli jeli potěšit babičky a dědečky do Domova u fontány v Přelouči. Program děti pod vedením Ivy Malinové Hovorkové pilně nacvičovaly ve školce i ve škole v kroužku zpívání po celý podzim. Na krásném nedělním adventním odpoledni pro seniory se podíleli Štěpánka Stará, Terezka Koláčková, Adámek Polhoš, Kuba Navrátil, Pepík Lát, Sofinka Kafková, Klárka Navrátilová, Tomášek Culek a Míša Faltys z mateřské školy, ze základní školy  Amálka Zitová, Domča Polhošová, Vaneska Strádalová, Štěpánka Látová, Linda Tran, Justýnka Švadlenková, Kája Culková a Maruška Petrovičová.

Poděkování patří také velké zpěvačce Ivě Malinové i Monče Kosinové, která celou akci organizovala.

S přáním krásného adventního času

Jindra Kaplanová