Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Prázdninový provoz MŠ

Prázdninový provoz MŠDatum konání:
5.7.2021
Datum ukončení:
13.8.2021

            OZNÁMENÍ O PŘERUŠENÍ PROVOZU MATEŘSKÉ ŠKOLY

 

Provoz mateřské školy bude přerušen ve dnech

5. 7. – 13. 8. 2021. 

 

Mateřská škola v Morašicích bude znovu otevřena

v pondělí 16. srpna 2021.

 

Důvodem přerušení provozu jsou organizační příčiny. Omezení provozu mateřské školy bylo projednáno se zřizovatelem.

 

 

                                                                                                                                                                                                     Jindřiška Kaplanová

                                                                                                                                                                                                         ředitelka školy