Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Předběžná informace k organizaci v ZŠ od 30. 11. 2020

Předběžná informace k organizaci v ZŠ od 30. 11. 2020Datum konání:
25.11.2020

Vážení rodiče, milí žáci.

Od pondělí 30. 11. 2020 budeme v základní škole již v plném počtu - zahájíme výuku i pro žáky 4. a 5. ročníku. Vzhledem k nastaveným podmínkám pro provoz škol, družin a jídelen budeme muset zcela změnit rozvrh hodin (vyjma 1. ročníku) a upravit provoz školní jídelny (rozvržení času výdeje pro jednotlivé třídy). Školní družina bude mít 4 oddělení bez časového omezení režimu (bude v provozu ranní i odpolední). Veškeré změny budou včas uveřejněny na webových stránkách školy, žáci budou informováni i prostřednictvím týdenních plánů.

Milí čtvrťáci a páťáci, zvládněte poslední týden on-line výuky a těšíme se na vás v pondělí 30. listopadu!