Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pro rodiče - stream Nebezpečné výzvy (challenge)

Pro rodiče - stream Nebezpečné výzvy (challenge)Datum konání:
23.3.2023

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás upozornili na zajímavou možnost zúčastnit se streamu, který se bude věnovat aktuálním problémům s rizikovými výzvami na sociálních sítích. Vzhledem k tragickým událostem spojeným s napodobením rizikové výzvy blackout challenge je pro rodiče, pedagogy a další dospělé zájemce připraven na čtvrtek 23. 3. 2023 od 16 hodin tematický stream: Nebezpečné výzvy (challenge), který povedou zkušení lektoři doc. Kamil Kopecký a doc. René Szotkowski.

Stream realizuje projekt E-Bezpečí, který je zaměřený na prevenci, vzdělávání, výzkum, intervenci a osvětu spojenou rizikovým chováním na internetu a souvisejícími fenomény.

Přihlašovat se můžete na webu e-bezpeci.cz