Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Skifanatic - lyžování ZŠ a MŠ

Skifanatic - lyžování ZŠ a MŠDatum konání:
19.10.2021

Vážení rodiče, 

organizace Ski Fanatic naši školu opět oslovila s nabídkou lyžování pro děti ve Ski areálu Hlinsko. Žáci ZŠ dostanou informační leták s přihláškou v papírové podobě, ve školce je tento leták na vyžádání. V případě zájmu prosím odevzdejte zpět přihlášku nejpozději do 19. 10. 2021.

Lyžování, které Ski Fanatic pořádá v měsících leden, únor a březen 2022, se skládá z deseti vyučovacích hodin obsažených v pěti lekcích a je určeno dětem z MŠ - 4 - 6 let a žákům 1. stupně ZŠ. Cílem je naučit děti základním lyžařským dovednostem, zdokonalit techniku lyžování a naučit bezpečnému pohybu a chování na sjezdovkách.