Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školní výlet

Školní výletDatum konání:
10.6.2014

V úterý 10. června nás čeká celodenní školní výlet do parku MIRAKULUM v Milovicích. Jedná se o rozlehlý park, který nabízí nejrůznější vzdělávací a zábavné aktivity. Více informací o parku naleznete na http://www.mirakulum.cz/.

Pojedeme  společně autobusem (MŠ i ZŠ), odjezd od školy je v 8:00 hod., návrat mezi 15 a 16 hodinou. S sebou děti potřebují pohodlné sportovní oblečení, jídlo a pití na celý den, pláštěnku, čepici (klobouček) na hlavu, příp. opalovací krém. Případné kapesné je na Vašem uvážení (děti si ho mohou uložit u paní učitelky).

Na vstupné a částečnou úhradu dopravy vybíráme 200,- Kč, dopravu uhradíme zčásti z peněz získaných sběrem starého papíru.