Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Slavnostní vyhlášení "ředitel roku"

Slavnostní vyhlášení "ředitel roku"Datum konání:
25.6.2021

Vážení rodiče a přátelé školy,
je nám velkou ctí, oznámit Vám krásnou zprávu o úspěchu naší paní ředitelky, Mgr. Jindřišky Kaplanové, která se včera zúčastnila slavnostního vyhlášení ankety "ředitel roku". Nominována do ankety byla svými zaměstnanci, o čemž nevěděla. Z více než 100 nominovaných byla vybrána do první desítky finalistů. Slavnostní vyhlášení ankety se konalo v krásných prostorách Senátu Parlamentu České republiky v Praze. Akce se účastnil i předseda Senátu PČR RNDr. Miloš Vystrčil, předseda výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice prof. Ing. Jiří Drahoš, DrSc., náměstek Ministra školství, mládeže a tělovýchovy, loňský vítěz této ankety a další. Naše úžasná Jindra "ředitelku roku" sice nevyhrála, nicméně nominace od zaměstnanců a účast v TOP 10 ankety je úžasná vizitka její práce i její osobnosti. Moc gratulujeme a jsme všechny nesmírně pyšné! :o)

Fotogalerie ze slavnostního vyhlášení