Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Úplné uzavření MŠ i ZŠ

Úplné uzavření MŠ i ZŠDatum konání:
29.9.2020

Vážení rodiče,
ani nám se bohužel nevyhnula nákaza, která ovlivňuje momentálně celý svět.

Na základě vyhodnocení epidemiologické situace se od úterý 29. září 2020 úplně uzavírá základní i mateřská škola Morašice. Podrobnější informace budou zveřejněny v úterý, kdy obdržíme rozhodnutí KHS. Sledujte proto prosím webové stránky školy.

Mnozí z Vás budou potřebovat vystavit žádost o ošetřovné. Ty můžeme vydávat nejdříve v úterý po obdržení rozhodnutí KHS. Kdo budete žádost potřebovat, napište mi na skola@skola-morasice.cz, na Váš e-mail Vám vyplněnou žádost pošlu.

Nastalá situace komplikuje situaci nám i Vám, ale věřím, že takto razantní opatření napomůže rychlejšímu návratu našich pedagogů, dětí i žáků do školy.  

Děkuji Vám za pochopení a spolupráci, zvládli jsme to na jaře, zvládneme to i nyní. 

V případě nejasností či dotazů mě kontaktujte prosím e-mailem, případně jsem na telefonu 776045678.

S přáním pevného zdraví všem

J. Kaplanová