Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zahájení nového školního roku

Zahájení nového školního rokuDatum konání:
4.9.2023

Milé děti, vážení rodiče,

nový školní rok 2023/2024 zahájíme v základní škole v pondělí 4. září v 7:45.
S našimi novými žáčky z 1. třídy se sejdeme společně s jejich rodiči ve třídě T I na slavnostním zahájení se zástupci obce.
Ostatní ročníky zahájí školní rok ve svých třídách.
Předpokládaný konec vyučování v ZŠ je v 9:00 hod. Stravování mají všichni žáci ZŠ v tento den odhlášeno.

Školní družina bude již od pondělí 4. 9. v provozu. V případě, že bude Vaše dítě zůstávat v pondělí po zahájení školy v družině, přihlaste mu stravování nejpozději v pátek 1. 9. do 10 hodin na telefonním čísle 468 003 633 nebo prostřednictvím odhlášky na webu.   

V úterý 5. 9. budou mít všechny třídy vyučování (třídnické hodiny) do 11:25, pak půjdou postupně na oběd. Stravování pro všechny žáky je od úterý automaticky přihlášeno. Od středy 6. 9. 2023 bude probíhat výuka dle rozvrhu. 

Mateřská škola bude v běžném provozu od pátku 1. 9. 2023.

Přejeme krásné poslední dny prázdnin a už se na vás moc těšíme! 

Kolektiv zaměstnanců školy