Úvod > Aktuality > Zahájení nového školního roku v ZŠ 2020

Zahájení nového školního roku v ZŠ 2020

1.9.2020

Milé děti, vážení rodiče,

nový školní rok 2020/2021 zahájíme v základní škole v úterý 1. září v 7:45 hodin.
S našimi novými žáčky z 1. třídy se sejdeme společně s jejich rodiči ve třídě T I (třída u vchodu) na slavnostním zahájení s panem starostou.
Ostatní ročníky zahájí školní rok ve svých třídách (2. a 3. ročník ve třídě T II, 4. ročník ve třídě T III a 5. ročník ve třídě T IV).
Předpokládaný konec vyučování v ZŠ je v 9:00 hod. Stravování mají všichni žáci ZŠ v úterý odhlášeno.

Školní družina bude již od úterý v provozu. V případě, že bude Vaše dítě zůstávat v úterý po zahájení školy v družině, přihlaste mu stravování nejpozději v pondělí 31. 8. do 10 hodin na telefonním čísle 468 003 633.
Od středy bude probíhat výuka dle rozvrhu. Stravování pro všechny žáky bude od středy přihlášeno.

Přejeme krásné poslední dny prázdnin a už se na vás moc těšíme!

Kolektiv zaměstnanců školy