Úvod > Aktuality > Zahájení nového školního roku v ZŠ 2021

Zahájení nového školního roku v ZŠ 2021

1.9.2021

Milé děti, vážení rodiče,

nový školní rok 2021/2022 zahájíme v základní škole ve středu 1. září v 7:45 hodin.
S našimi novými žáčky z 1. třídy se sejdeme společně s jejich rodiči ve třídě T II na slavnostním zahájení se zástupci obce.
Ostatní ročníky zahájí školní rok nejprve testováním v tělocvičně (přijďte prosím včas) a pak ve svých třídách (2. ročník ve třídě T I, 3. a 4. ročník ve třídě T IV a 5. ročník ve třídě T III).
Předpokládaný konec vyučování v ZŠ je v 9:00 hod. Stravování mají všichni žáci ZŠ v tento den odhlášeno.

Školní družina bude již od středy 1. 9. v provozu. V případě, že bude Vaše dítě zůstávat ve středu po zahájení školy v družině, přihlaste mu stravování nejpozději v pondělí 30. 8. do 10 hodin na telefonním čísle 468 003 633 nebo přes odhlášku.
Od čtvrtka bude probíhat výuka dle rozvrhu, vyučování všech ročníků končí nejpozději ve 12:20. Stravování pro všechny žáky bude od čtvrtka přihlášeno.

Přejeme krásné poslední dny prázdnin a už se na vás moc těšíme!

Kolektiv zaměstnanců školy