Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zájmová činnost s MOMA

Zájmová činnost s MOMADatum konání:
12.10.2015

V pondělí 5. října zahájí svou činnost MOMA Morašice se svými zájmovými aktivitami pro děti i rodiče:

Pondělí

Sportovní kroužek (věk 5 - 7 let), 16:00 - 17:30

Děti si vyzkouší základní atletické cviky, které budou postupně zdokonalovat. Zjistí, co jim jde a co vůbec ne. V ideálním případě najdou zalíbení v některé z disciplín, a té se začnou naplno a s radostí věnovat :o) Děti budou cvičit samostatně bez rodičů, sportovní oblečení a sálová obuv je nutná. Kroužek vede Andrea Koláčková 723 618 268.

Úterý

Pohybové hry I (věk dětí 3 — 5 roky), 16 - 17 hod

Pohybovky probíhají v tělocvičně ZŠ a MŠ Morašice, s sebou je třeba sportovní oblečení a sálová obuv. Náplní hodiny jsou základní sportovní dovednosti hravou formou bez účasti rodičů, vede Verča Kopecká 722 964 628.

Pohybové hry II (děti do 3 let věku), 17 - 18 hod

Pohybovky probíhají v tělocvičně ZŠ a MŠ Morašice, s sebou je třeba sportovní oblečení a sálová obuv. Náplní hodiny je pohyb pro nejmenší v doprovodu rodičů hravou formou říkanek, písniček a pohádek, vede Jana Navrátilová 775 350 359.

 

Těšíme se na společné sportování.