Úvod > Aktuality > Poděkování

27.6.2019
31.8.2019

Chtěli bychom velmi poděkovat za pomoc při uspořádání naší prvorepublikové zahradní slavnosti.

S realizací nám pomáhali: Roman Štěpánek - prezident, Denisa Štěpánková - doprovod s koněm, Ondřej Štumpf - zvukař, Karolína Kaplanová - pomocná síla zvukaře, Líba Moravcová - kadeřnice, Marcel Gregor - půjčení prodejního stánku, František "Koda" Škodný - pomocné práce při stavění a balení, SDH Morašice - zapůjčení stanů, Radim Kocek - pomocné práce při stavění, František Pecka - prodej perníků, Dáša Jirásková - pekařka koláčů, Hospoda Ve Dvoře - zapůjčení mrazáku na zmrzlinu, manželé Koubovi - obsluha školní kavárny, MOMA Morašice, děti ze ZŠ a zaměstnanci školy - realizační tým a také děkujeme všem tatínkům, kteří nám pomohli odstěhovat nábytek zpět na půdu školy.

Poděkování patří také všem účinkujícím a divákům za společně strávené slavnostní odpoledne!