Vážení rodiče a přátelé školy, máte-li doma nefunkční elektrospotřebiče malé velikosti (konvice, počítač, mikrovlnka, fén....) a chcete je ekologicky zlikvidovat, přineste je do školy do pátku 7. 4. 2023. Máme objednán svoz v rámci projektu RECYKLOHRANÍ (www.recyklohrani.cz). Opět také začínáme sbírat vybité baterie. Děkujeme za spolupráci!

Datum konání: 1. 3. 2023

Vážení rodiče, rádi bychom Vás informovali o zvýšení cen stravného platné od 1. března 2023. K navýšení cen obědů, týkající se všech strávníků naší ZŠ a MŠ, dochází v zájmu zachování zdravého a pestrého stravování při současných zvyšujících se cenách. Děkujeme za pochopení!

Florbal HK 2023 team Helios

Datum konání: 10. 2. 2023

Vážení rodiče, velmi rádi informujeme o úspěchu našich žáků na zimním florbalovém turnaji v Hradci Králové. Turnaje v kategorii 1. - 2. třída se zúčastnil Máťa Faltys a se svým týmem Helios obsadili sedmé místo. Turnaje v kategorii 3. - 4. třída se zúčastnili Míša Faltys, Páťa Poláček a Vojta Novotný, se svým týmem Helios vyhráli tuto kategorii a získali tak putovní pohár. Klukům moc gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy!