Úvod > Aktuality > Konzultační týden v ZŠ

Konzultační týden v ZŠ

8.1.2018
17.1.2018

Ve dnech 8. - 17. ledna 2018 proběhnou ve třídách základní školy rodičovské schůzky a konzultace. U každé ze tříd probíhají konzultace dle potřeb vyučujících, sledujte prosím informace v týdenních plánech a žákovských knížkách.

Mgr. Helena Salfická, 1. ročník: rozpis konzultačních hodin najdete na stránkách školy (horní menu - Základní škola - konzultace třída I. - 1. ročník.

Mgr. Magdaléna Cejpková, 2. ročník: informace ke konzultacím mají žáci v týdenním plánu, lze se domluvit individuálně.

Mgr. Václava Krčmárová, 3. ročník: rodičovská schůzka proběhne v úterý 9. ledna od 16 hodin ve třídě, konzultace lze domluvit individuálně.

Mgr. Kateřina Kopecká, 4. a 5. ročník: rozpis konzultačních hodin najdete na stránkách školy (horní menu - Základní škola - konzultace třída III).