Úvod > Aktuality > Den otevřených dveří

15.11.2014

Přijďte si zavzpomínat na svá školní léta a podívat se, jak to u nás dnes chodí ..

Zveme Vás k nám do školy v sobotu 15. listopadu 2014 od 9 hodin.

Co Vás čeká?

Rodiče budoucích žáků a všichni ostatní zájemci mají možnost vyzkoušet si školu na vlastní kůži. Do lavic můžete zasednout jako žáci nebo jako diváci.

Rodiče současných žáků se mohou přijít podívat, jak se jejich ratolestem ve škole daří.

Celé dopoledne bude probíhat podobně jako v běžný školní den u nás ve škole. Společně budeme pracovat ve třídách při vyučování, nebude chybět ani dopolední svačina a po skončení vyučování také oběd.

Rádi Vám také ukážeme naše nové prostory (zejména novou třídu ZŠ a MŠ), pro návštěvníky otevřou naši žáci i školní kavárničku.

Malé děti si mohou pohrát v mateřské škole pod dohledem pedagogů.

Co s sebou?

Přezůvky, psací potřeby, další pomůcky dle vlastního uvážení (např. brýle), uvolněnou ruku na krasopis, 40,- Kč na stravování a dobrou náladu!

Vše ostatní Vám poskytneme ve škole.

Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat!

Těšíme se na setkání s Vámi

Kontakt:

www.skola-morasice.cz