Úvod > Aktuality > Dopis od paní doktorky Hořické z Univerzity Karlovy

Dopis od paní doktorky Hořické z Univerzity Karlovy

31.10.2015

Milí žáci, milí rodiče,

dovolte mi, abych se s vámi podělila o krásný dopis od paní doktorky Hořické z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Paní doktorka u nás ve škole vedla 13. října přírodovědné praktikum o životě pod hladinou pro žáky 2. - 5. ročníku. Praktikum se konalo zčásti u rybníka před školou a  zčásti ve škole u mikroskopu.

Přípravu, organizaci a vedení celého bádání si vzala na starost paní učitelka Katka Kopecká, za což jí patří velké poděkování.

Milá paní ředitelko, milá paní učitelko,

ještě jednou mnohokrát děkuji za vřelé přijetí v úterním šedivém dopoledni a za asistenci během společného vodního programu... Vaše škola mne okouzlila (vždycky jsem si do takové přála chodit), nemluvě o krásné atmosféře v ní, a děti byly úžasné, živé, zvídavé a přitom ukázněné a s moc hezkým chováním. Byl to pro mne opravdu krásný zážitek a usmívám se, kdykoliv si vzpomenu.

Posílám všem dětem velký pozdrav a těším se na zprávu, až se na dně rybníka objeví naše Secchiho deska...

Paní učitelce posílám poštou také materiály o fakultě, které se mi už do batůžku nevešly.

Ráda bych poděkovala také za pozvání na výborný oběd a za svačinu, která se mi po návratu na fakultu při vymývání planktonních sítí velmi hodila! :-)

S přáním všeho nejlepšího vám i vaší škole

Zuzana Hořická