Úvod > Aktuality > Zahájení nového školního roku

Zahájení nového školního roku

8.9.2017

Milé děti, vážení rodiče,

nový školní rok 2017/2018 zahájíme v základní škole v pondělí 4. září v 7:45 hodin.

S našimi novými žáčky z 1. třídy se sejdeme společně s jejich rodiči v 1. třídě (bývalá tělocvična) na slavnostním zahájení školy s panem starostou.

Ostatní ročníky zahájí školní rok ve svých třídách (2. a 3. ročník v hlavní budově školy, 4. a 5. ročník v budově hasičské zbrojnice).

Předpokládaný konec vyučování v ZŠ je mezi 8:30 a 9:00 hod. Stravování mají všichni žáci ZŠ v pondělí odhlášeno.

Školní družina bude již od pondělí v provozu. V případě, že bude Vaše dítě zůstávat v pondělí v družině, přihlaste mu stravování nejpozději v pátek 1. 9. do 12 hodin na telefonním čísle 468 003 633.

V úterý bude probíhat výuka do 11:30 hodin, od středy dle rozvrhu. Stravování pro všechny žáky bude od úterý přihlášeno.

Provoz mateřské školy bude zahájen v pondělí 4. září dle běžných provozních hodin (od 6:15 do 16 hodin).

Přejeme krásné poslední dny prázdnin a už se na vás moc těšíme!

Kolektiv zaměstnanců školy