Úvod > Aktuality > Zimní školní olympiáda

Zimní školní olympiáda

16.2.2018

V pátek 16. února 2018 dopoledne se koná "zimní školní olympiáda" na zimním stadionu v Chrudimi. Olympiády se účastní všichni žáci ZŠ.

Sraz všech olympioniků před školou v 7:40 hod. Zde naši olympiádu zahájíme a pak nás autobus odveze do dějiště zimního sportování. Do školy se vrátíme na oběd, učit se nebudeme.

Všichni sportovci potřebují: Teplé zimní sportovní oblečení, rukavice, čepici (dle vlastního uvážení helmu), svačinu (ve škole je odhlášená), pití, brusle, případně hokejky (kdo má). Kdo pojede bez bruslí, potřebuje teplé zimní boty!

Pronájem zimního stadionu ve výši 4 400 Kč nám uhradí MOMA Morašice (kdo nehradil roční členský příspěvek, zaplatí si vstup ve výši 90 Kč). Na dopravu tam a zpět vybíráme 50 Kč.

Sportu a zimní olympiádě zdar!