Úvod > Aktuality > Školní Sázava 2018 - pojeďte s námi na vodu!

Školní Sázava 2018 - pojeďte s námi na vodu!

30.6.2018
1.7.2018

Školní akce – Sázava 2018

Termín: 30. 6. – 1. 7. 2018

Pro velký úspěch pokračujeme ve splouvání řeky Sázavy, tentokrát v úseku ze Sázavy do Čerčan (cca 21 km za 2 dny), opět vhodné i pro začátečníky.

Doprava na místo a strava vlastní. Nocování v kempu Chocerady (lze už od pátku) pod vlastními stany, je možné zajistit i ubytování hotelového typu v Klubu Lávka či 2 pětilůžkové chatičky (http://lavkachocerady.cz). V areálu jsou 2 restaurace, tenisový kurt, volejbalové hřiště, bazén, malé fotbalové hřiště a dětský koutek.  Dopravu, stravu a ubytování si zajišťuje a hradí každý účastník sám.

Předpokládaná cena půjčovného za stabilní plastové kánoe Samba je 700 – 900 Kč za kus na dva dny (je pro 2 – 4 osoby). Možné je i zapůjčení nafukovací kánoe Baraka (900,- Kč). Půjčení na základě vyplněné návratky zajistíme. Vybavení lodě (pádla, vesty, barel) je v ceně. Za zapůjčený materiál odpovídají jeho uživatelé.

Splouvat začneme v sobotu kolem 13.00 v kempu Pod vrbou, kde jsme loni skončili. Dopoledne doporučujeme absolvovat prohlídku Sázavského kláštera. Je to možné buď organizovaně s průvodcem (interiéry + exteriéry, 60 min á 80,- dospělý, 60,- dítě 6 – 15 let a do 6 let zdarma), nebo zdarma individuálně navštívit klášterní zahradu.

Akce je určena pro rodiče s dětmi, vítání jsou i přátelé školy. Rodiče zodpovídají za bezpečnost svých dětí. Všichni účastníci vodácké akce se podepsáním přihlášky zavazují chovat tak, aby neohrozili zdraví a bezpečnost své ani ostatních.

Svou účast nahlaste do 10. května 2018 prostřednictvím návratky.

INFORMACE PRO RODIČE Sázava 2018.pdf