Úvod > Aktuality > MOMA - dokumenty k projektu DK

MOMA - dokumenty k projektu DK

20.9.2018

Vážení rodiče,

dnes byly Vašim dětem rozdány dokumenty k projektu Dětský klub MOMA. Prosíme o jejich vyplnění, potvrzení zaměstnavatelem či OSSZ a navrácení co nejdříve zpět do školní družiny.

V balíčku dokladů jsou vždy 2 vyhotovení smlouvy o poskytování péče, jedno prosím podepište a odevzdejte, druhé vyhotovení si ponechte doma. Přihláška do klubu je téměř duplicitní jako přihláška do družiny, bohužel však pro dotační účely je nutné ji mít samostatně.

Pokud by byla nějaká změna ve Vašem zaměstnání, OSVČ, registraci na ÚP, prosím, volejte na tel. číslo 775 350 359. Vytiskneme Vám jiný formulář než jste dostali v balíčku.

Dokumenty je třeba odevzdat nejpozději do čtvrtka 20. 9. 2018!

Děkujeme za Váš čas a spolupráci a věříme, že si děti chvíle strávené v klubíku užijí a Vám pomohou.

tým MOMA Morašice, z.s.