Úvod > Aktuality > Prosíme o hlasy

Prosíme o hlasy

27.9.2018
5.10.2018

Se základní školou soutěžíme o návštěvu Jirky Krále u nás ve škole v rámci projektu BUĎ SAFE ONLINE. Youtuber Jirka Král a Avast vyrážejí do škol přednášet dětem o tom, jak se lépe chránit v online světě. Podle posledních průzkumů jsou školní děti mladší 13 let průměrně na třech sociálních sítích, i když nesmí.

Určitě jste si všimli, že vaše děti tráví na internetu spoustu času. Svůj mobil, tablet nebo počítač používají běžně na procházení webových stránek, komunikaci na sociálních sítích nebo hraní her, ale ne vždy si uvědomují, že jim při tom může hrozit nebezpečí. Proto je velmi důležité naučit je, jak se na internetu chovat a na co si dát pozor.

Podpořte nás, hlasujte, případně poproste své známé. Děkujeme.

Hlasování probíhá od 27. 9. 2018.

Další body pro naši školu můžete získat za správné odpovědi v kvízu o bezpečnosti na internetu. Za každou správnou odpověď získáte jeden bod. Po jeho dokončení získané body přidělíte naší škole.

Odkaz na stránky projektu: budsafeonline.cz/tour-po-skolach