Úvod > Družina > Příměstské tábory

Příměstské tábory

Naše škola organizuje o letních prázdninách dva turnusy příměstských táborů pro žáky ZŠ v termínech 8. - 12. 7. a 15. - 19. 7. 2024. Dotace pro letošní rok se nepodařilo získat, a proto bude tábor částečně zpoplatněn. Cena za jeden turnus činí 500 Kč na žáka. Cena za dopolední svačiny a obědy bude činit 320 Kč za týden. Na realizaci tábora se bude finančně spolupodílet rodičovský spolek MOMA a škola.

První týden (8. - 12. 7.) bude odpolední program zaměřen výhradně sportovně včetně fotbalu pod vedením trenérů SK Stolany. Náplní obou turnusů budou volnočasové aktivity. Provozní doba bude denně 7:30 - 16:00.

V  případě zájmu o účast Vašeho dítěte vyplňte, prosím, přihlášku a vyberte vámi zvolený termín (termíny). Přihlášky budou přijímány do naplnění kapacity, místo bude rezervováno až po zaplacení poplatku 500 Kč za turnus. Platbu je možno provést převodem na účet MOMA 2501044780/2010, do poznámky je nutno uvést jméno dítěte a turnus, případně v hotovosti v kanceláři školy.

PŘIHLÁŠKA