Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Adventní dílny s rodiči, rodičovská schůzka v ZŠ

Adventní dílny s rodiči, rodičovská schůzka v ZŠDatum konání:
1.12.2015

v úterý 1. prosince 2015 se v naší škole konají společné adventní dílny dětí, žáků, rodičů a dalších kamarádů. Začínáme v 15 hodin, přijít můžete i později, tvořit budeme, dokud nás to bude bavit.  Výrobky, které zde společně vytvoříme, budou k prodeji na jarmarku 3. prosince 2015 v rámci besídky. Výtěžek z prodeje využijeme k nákupu odměn a dárků pro děti. Uvítáme jakýkoliv materiál, který bychom mohli při dílnách využít (chvojí, buxus, skořápky od různých ořechů, nízké kelímky od jogurtů, skleničky od jogurtů…). Na dílnách si můžete vyrobit i vlastní výzdobu domů. Děkujeme za Vaši pomoc a těšíme se na společné tvoření!

V průběhu dílen proběhne od 15:30 hodin rodičovská schůzka v ZŠ.