Úvod > Družina

Školní družina

Školní družinu navštěvují žáci základní školy před vyučováním a po skončení vyučování.

Družina v naší škole má od 1. 9. 2022 tři oddělení a je v provozu denně od 6:30 do 7:30 a od 11:30 do 16:00 hodin.

V družině pracují s dětmi vychovatelky Jitka Valentová, Bc. Veronika Spálenská a Mgr. Klára Hrdličková, v rámci družiny probíhají i zájmové kroužky pod vedením pedagogů školy.

Poplatek za školní družinu činí 100,- Kč za měsíc.

Pro činnost družiny využíváme zejména venkovní prostředí a prostory tříd.

Ve školní družině se děti věnují nejrůznějším činnostem. Za příznivého počasí využíváme výhod venkovské školy a trávíme většinu času venku - vycházkami do  okolí, hraním her v přírodě a sportováním na hřišti před školou. V družině se mohou děti věnovat společným hrám a soutěžím, odpočinku nebo výtvarným činnostem. V rámci družiny probíhají i kroužky.

Změna režimu v ŠD od 4. 9. 2023:

z důvodu omezeného prostoru před školou bude družina pravidelně každý den odcházet v době 13,00 - 14,30 hod. na vycházky do přírody, nebo na velké hřiště.  Děti si prosím vyzvedávejte mimo tento čas.

Trvalé samostatné odchody na autobus budou zajištěny, stejně tak pokud si dítě potřebujete mimořádně vyzvednout v této době, napište nám  informaci na lísteček s datem a podpisem.