Úvod > Základní škola > Týdenní plány

Třída IV. (5. ročník)

Novinky k plánované on-line výuce od 30. 3. 2020

Vážení rodiče našich školáků,

od pondělí 30. března plánujeme, jak jsme již avizovali, zahájit on-line výuku prostřednictvím videokonferencí (rozvrh výše).
Všichni žáci naší školy mají svůj školní e-mail, který používáme ke komunikaci a bude potřebný i pro přihlášení se na výuku.

Od většiny žáků máme nějaké zprávy, ale s některými se nám doposud nepodařilo spojit. Prosíme rodiče, aby sledovali informace, které posíláme, zejména prostřednictvím týdenních plánů. Pokud máte jakýkoliv problém se vzděláváním či technikou, napište nám nebo volejte, pokusíme se to společně vyřešit. Děkujeme.

Info k našemu projektu UČITELKA V OBÝVÁKU

Odkazy a návody pro on-line výuku a procvičování v době mimořádného opatření (uzavření škol)

Milí žáci, vážení rodiče,

na tuto stránku Vám budeme průběžně dávat informace ke vzdělávání doma. Jsme si vědomi rozdílných možností každého žáka i rodičů či prarodičů, proto budeme rádi, když se nám podaří najít alespoň nějaké možnosti domácího vzdělávání a procvičování. Pokud máte doma přístup na internet, níže najdete odkazy na weby, které jsou Vašim dětem k dispozici. Mnohé z nich děti znají, pracujeme s nimi i ve škole.

Děkujeme rodičům za spolupráci a trpělivost, jsme otevřeni Vašim nápadům či připomínkám.

Kontakty na všechny paní učitelky najdete zde.

Nové týdenní plány s úkoly a dalšími informacemi zveřejňujeme každý čtvrtek.

UčíTelka (pořad české televize)

Tělocvik.online

Včelka - procvičování ČJ a AJ (návod na registraci zdarma)

Matika.in - procvičování matematiky Hejného