Úvod > Základní škola > Týdenní plány, (on-line výuka)

Týdenní plány

Třída I. (1. ročník)

Třída II. (2. ročník)

TŘÍDA II. (3. ROČNÍK)

TŘÍDA III. (4. ROČNÍK)

Třída IV. (5. ročník)

Rozvrhy online výuky najdete zde.

Milí žáci, milé děti,

naše škola je teď uzavřená, ale moc na vás všechny myslí, je tam bez vás velké ticho a prázdno. Zato doma je to určitě přesně naopak. Věřím, že se vám všem daří dobře a netrápí vás žádné nemoci.

Pozdravují vás všechny paní učitelky, vychovatelky, asistentky, kuchařky, uklízečky i paní školnice.

Budeme rádi, když si i doma občas na školu vzpomenete, podíváte se do svých týdenních plánů a zkusíte si podle nich splnit nejen domácí úkoly, ale i ostatní práci, která byla v plánu. Když si s něčím nebudete vědět rady nebo nebudete mít pomůcky, nevadí, podíváme se na to společně, až se uvidíme, nebo můžete napsat svojí paní učitelce, ráda vám poradí.

Podle zájmu si můžete procvičovat i na počítači  - odkazy najdete pod týdenními plány.

A nezapomeňte doma pomáhat😀

Milí rodiče našich dětí a žáků,

pokuste se prosím s dětmi pracovat podle týdenního plánu, co zvládnete. Není třeba udělat vše, je to na Vás a podle Vašich možností. Nebojte se případně kontaktovat paní učitelku, je Vám k dispozici.

E-maily na všechny paní učitelky najdete pod odkazem KONTAKTY.

Odkazy na on-line procvičování

zatracená čeština - aplikace na výuku české gramatiky

Tělocvik.online

Matika.in - procvičování matematiky Hejného