Úvod > Jídelna > Informace ke stravování

Informace ke stravování

Odhlašování a přihlašování obědů a svačin

Stravu mají žáci přihlášenou na celý měsíc. Odhlášení zvlášť oběda i svačiny probíhá elektronicky přes internetovou stránku www.odhlaska.cz nejpozději do 7:30 v den odběru jídla, po uplynutí této doby políčka zešediví a nebude možné stravu na daný den odhlásit. Přihlašovací údaje obdrží žáci osobně.

Stále lze stravné odhlásit telefonicky v den odběru a to ráno do 7:30 na telefonním čísle 468 003 633 (kuchyň) nebo 468 003 631 (MŠ). V případě prvního dne nemoci lze vyzvednout oběd (do vlastních nádob) ve školní kuchyni v době od 11:00 – 11:30.

Sazby stravného - POZOR dochází k navýšení cen obědů od 1. 3. 2023!

žáci ZŠ - věk 7-10 let
 - svačiny 10 Kč
 - obědy 26 Kč
 - celkem 36 Kč
žáci ZŠ - věk 11-14 let
 - svačiny 10 Kč
 - obědy 28 Kč
 - celkem 38 Kč

děti MŠ - věk do 6 let

- přesnídávka 8 Kč
 - oběd 23 Kč
 - odpolední svačina 8 Kč
 - celkem 39 Kč
děti MŠ - věk 7 let a více
 - přesnídávka 9 Kč
 - oběd 26 Kč
 - odpolední svačina 8 Kč
 - celkem 43 Kč

Úhrada stravného a školného

Číslo účtu školy: 115-2959660227/0100

Stravné i školné (MŠ) se hradí inkasem zálohově v polovině měsíce, což znamená, že se vám bude každý měsíc z účtu strhávat záloha na aktuální měsíc. Výše zálohy bude stanovena počtem dní v měsíci, kdy školní kuchyně vaří, a ponížená o neprojedené, ale odhlášené obědy a svačiny v předchozím měsíci.

Co dělat v případě, že inkasní platba neprojde? Existují 3 možnosti - neuhrazená částka bude v následujícím měsíci přičtena k nové záloze, neuhrazenou částku lze zaslat jednorázovým bankovním příkazem na účet školy nebo stravné (případně školné) uhradit v hotovosti. Ve všech případech, prosím, kontaktujte vedoucí školní jídelny!

Z vaší strany prosíme o kontrolu:

• vámi zadaného souhlasu s inkasem u vaší bankovní instituce
  • zda nemáte nastavený limit na počet odchozích plateb (ideálně neomezený počet plateb), protože vám z účtu nemusí odcházet v den inkasa pouze jedna platba, ale více (obědy + svačiny v ZŠ, stravné+ školné v MŠ)
  • dostatečného zůstatku na vašem bankovním účtu, popřípadě navýšení inkasního limitu