Úvod > Jídelna > Informace ke stravování

Informace ke stravování

Odhlašování a přihlašování obědů a svačin

Stravu mají žáci přihlášenou na celý měsíc. Odhlášení zvlášť oběda i svačiny probíhá elektronicky přes internetovou stránku www.odhlaska.cz nejpozději do 7:30 v den odběru jídla, po uplynutí této doby políčka zešediví a nebude možné stravu na daný den odhlásit. Přihlašovací údaje obdrží žáci osobně do rukou.

Stále lze stravné odhlásit telefonicky v den odběru a to ráno do 7:15 na telefonním čísle 468 003 633 (kuchyň) nebo 468 003 631 (MŠ). V případě prvního dne nemoci lze vyzvednout oběd (do vlastních nádob) ve školní kuchyni v době od 11:00 – 11:30.

Sazby stravného

- celkem 37 Kč

Úhrada stravného a školného

Číslo účtu školy: 115-2959660227/0100

Vše se hradí inkasem zálohově druhý týden v měsíci, což znamená, že se vám bude každý měsíc z účtu strhávat záloha na celý následující měsíc ponížená o neprojedené, ale odhlášené obědy, svačiny a školné (v MŠ).

V případě, že inkasní platba neprojde, vám bude na začátku měsíce (v druhém týdnu) neuhrazená částka stržena spolu se zálohou na následující měsíc.

Z vaší strany prosíme o kontrolu:

• vámi zadaného souhlasu s inkasem u vaší bankovní instituce
  • zda nemáte nastavený limit na počet odchozích plateb (ideálně neomezený počet plateb), protože vám z účtu nemusí odcházet v den inkasa pouze jedna platba, ale více (stravné + svačiny v ZŠ, stravné+ školné v MŠ)
  • dostatečného zůstatku na vašem bankovním účtu, popřípadě navýšení inkasního limitu