Základní a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Úvod > Jídelna > Informace ke stravování

Informace ke stravování

Odhlašování a přihlašování obědů a svačin

Obědy a svačiny se odhlašují nejpozději do 7:30 hod. ráno osobně nebo telefonicky (tel. č.: 468 003 633 nebo MŠ 468 003 631).  V případě prvního dne nemoci lze vyzvednout oběd (do vlastních nádob) ve školní kuchyni v době od 11,15 – 11,45 hod.

Sazby stravného

- celkem 37 Kč

Úhrada stravného a školného

Číslo účtu školy: 115-2959660227/0100

Vše se hradí inkasem zálohově první týden v měsíci, což znamená, že se vám bude každý měsíc z účtu strhávat záloha na celý následující měsíc ponížená o neprojedené, ale odhlášené obědy, svačiny a školné (v MŠ).

V případě, že inkasní platba neprojde, vám bude na začátku měsíce (v prvním týdnu) neuhrazená částka stržena spolu se zálohou na následující měsíc.

Z vaší strany prosíme o kontrolu:

• vámi zadaného souhlasu s inkasem u vaší bankovní instituce
  • zda nemáte nastavený limit na počet odchozích plateb, protože vám z účtu nemusí odcházet v den inkasa pouze jedna platba, ale více (stravné + svačiny v ZŠ, stravné+ školné v MŠ)
  • dostatečného zůstatku na vašem bankovním účtu, popřípadě navýšení inkasního limitu