Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Akademie Morašice 2018 pro žáky ZŠ

Akademie Morašice 2018 pro žáky ZŠDatum konání:
31.5.2018

Akademie Morašice 2018

MOMA a škola Morašice pořádají

Hraješ na hudební nástroj, zpíváš, tvoříš, děláš bojové umění, tančíš nebo dokážeš ostatní pobavit? Pak se přijď ukázat všem ostatním.

 

Kdy:                   31. května 2018 od 14:00 hod

Kde:                   na hřišti před školou

 

Zúčastnit se můžeš vyplněním přihlášky, kterou lze odevzdat ve školní družině nejpozději do 24. května 2018. Přihlášku najdeš na nástěnce ve škole u vchodu. Každý může vystoupit pouze jednou a vystoupení by nemělo přesáhnout 5 min. Je možné vystupovat i ve skupině. Na každého účastníka čeká odměna. O vítězi rozhodne odborná porota.