Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Bližší informace k Festiválku na klíček

Bližší informace k Festiválku na klíčekDatum konání:
23.4.2016

Vážení rodiče, Vaše děti budou vystupovat v sobotu 23. 4. 2016 na 4. ročníku Festiválku na klíček v areálu Sokola Slatiňany. Začátek akce v 10 hodin, konec cca v 18 hod. Nudit se určitě nebudete - bohatý doprovodný program, občerstvení, zábava pro děti (skákací hrad, malování na obličej, tvořivé dílničky...), stánky. V pódiovém programu vystoupí naše děti po obědě. Hlavním hostem je hudebník Jiří Vondráček, na závěr diskotéka pro malé i velké. Součástí programu je křest šestého CD Daruj písničku, na kterém se morašická škola významně podílela. Děti dostanou školní trička, dopravu prosím zajistí rodiče. Věříme, že s námi strávíte příjemný den.

V případě nepříznivého počasí se akce koná v sokolovně.