Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Částečná karanténa v ZŠ

Částečná karanténa v ZŠDatum konání:
15.12.2021
Datum ukončení:
20.12.2021

Vážení rodiče,

v základní škole byla některým žákům nařízena karanténa z důvodu kontaktu s covid pozitivní osobou. Všichni rodiče, jejichž dětí se karanténa týká, byli informováni telefonicky nebo osobně a e-mailem.

Ostatní žáci mohou chodit do školy, učit se budeme ve všech třídách. Vzhledem k vysokému počtu žáků, kteří do školy nemohou z různých důvodů (karanténa, izolace, jiná onemocnění), zahájíme od čtvrtka výuku i pro tyto žáky.  Během středy 15. 12.  zveřejníme na webu školy informace k online výuce, která bude probíhat pro všechny ročníky ZŠ. Tato výuka bude organizována po dobu nařízené karantény od 16. do 20. 12.

Online výuka bude probíhat přes žákovské účty stejně jako v loňském roce. Pokud budete mít problém s přihlašováním (e-mail žáka, heslo...), zavolejte, vše vyřešíme, poradíme. Pro online výuku jsme připraveni žákům poskytnou i potřebné vybavení.

V souvislosti se zhoršenou epidemickou situací jsou od středy 15. 12. zrušeny všechny kroužky. Ve školní družině budou žáci rozděleni výhradně podle tříd a při výuce se ročníky nebudou spojovat.

V případě dotazů volejte na 776045678 nebo pište na skola@skola-morasice.cz.

Pevné zdraví všem!

J. Kaplanová