Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Daňkovice 1

Daňkovice 1Datum konání:
20.6.2016
Datum ukončení:
24.6.2016

Daňkovický zpravodaj bude každý den posílat aktuální informace a várku fotek ze školy v přírodě. Dorazili jsme bez obtíží, pršelo tu stejně jako v Morašicích. Ubytování proběhlo hladce. Kromě animátorek jsme se seznámili i s ovčáckým psem Bono. Oběd byl vynikající, zbytky téměř nebyly. Po poledním klidu nás rozdělili do tří kmenů. Nyní jdeme na krátkou procházku po Daňkovicích. Ve fotogalerii jsou stažené první fotky.


Komentáře


  • 21. 6. 2016 8:46
    Marcela
    poděkování

    Děkuji za krásné zprávy.Je to milé překvapení že vidíme co se tam děje.Nečekala jsem takovou spolupráci.Je vidět že jim je dobře.
    Ježková