Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Daňkovice 4/2

Daňkovice 4/2Datum konání:
23.6.2016

Odpoledne jsme kvůli horku trávili nejprve v klubovně. Dopisovali jsme si deníky, promítali fotky a zahráli jsme si hru Městečko Palermo. Pak animátorky vyhlásily výsledky soutěže v úklidu pokojů a seznámily nás s hodnocením kmenových soutěží. Dozvěděli jsme se, že naše kmeny jsou velice vyrovnané a že by bylo pro všechny dobré se spojit do jednoho společného kmene. Nejprve je však nutné zakopat válečnou sekeru. Několik jsme jich tedy vyrobili a zahrabali do posvátné půdy místního pískoviště. Večer jsme vše zpečetili tancem na indiánské veselici. Notně unaveni jsme zalehli a rychle usnuli. Zítra už pusu na dobrou noc dostaneme od svých rodičů...

Výsledky bodování pořádku na pokojích:

  1. pokoj č. 2 - 40 bodů (maximum)
  2. pokoj č. 6 - 39 b.
  3. pokoj č. 3 - 35 b.
  4. pokoje č. 9 a 11 - 33 b.
  5. pokoj č. 4 - 27 b.
  6. pokoj č. 13 - 26 b.
  7. pokoj č. 14 - 19 b.